Haber

Beşiktaş Başkan Yardımcısı Emre Kocadağ Başkan Adayı Olmayacak

Beşiktaş Başkan Yardımcısı Emre Kocadağ, 3 Aralık’ta yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.

Beşiktaş’ın mevcut yönetiminde yer alan Emre Kocadağ, liderliğe aday olma kararını açıkladı. Kocadağ, 3 Aralık Pazar günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.

Emre Kocadağ, açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Sevgili Beşiktaş taraftarı, büyük ailem

Olağanüstü seçilen genel heyetin camiamıza hayırlı olması dileğiyle

Kulübümüzün tek adayla seçime gitmemesi gerektiğini, arkadaşlarımla birlikte hizmet etmeye her zaman hazır olduğumu daha önce de belirtmiştim.

İki adayla seçime gidiyor olmamızı memnuniyetle karşılıyor, mevcut kaosun sona ermesini ümit ediyorum.

Süreç boyunca yaşananlar tarihe kaydedildi. Beşiktaş’ın zor gününden ve zor günlerinden yardım umarak, kullanılan yüksek tonlu iletişimi, kullanılan kahramanca cümleleri ve bazen haksızlığa varan yaklaşımları taraftarlarımızın sağduyusuna bırakıyorum.

9 yıl boyunca yöneticilik yaptım; 3’ü şampiyonluk olmak üzere 5 kupanın müzemize götürülmesinden, kendi stadımızın inşasına, Avrupa’daki başarılara kadar pek çok başarının içinde yer aldım. Oradaydım. Hem Ahmet Işık Çebi’nin hem de Fikret Orman’ın liderlik dönemlerinde görev aldım. İyi günlerimiz oldu, kötü günlerimiz oldu. İyi günlerde çok kalabalık olurduk, bazı günlerde ise yalnız kalırdık. Hiçbir zaman kimseyi yalnız bırakmadım, bırakmayacağım. Toplam 4 kez kongrelerde farklı listelerde üyelerimizin beğenisini hak ederek ve gururla alarak çok fazla deneyim kazandım.

Bu dönemde çocuklarımın odasının kapısından çok kulübümüzün kapısını açtım. İşimi ve ailemi özledim ama Beşiktaş’ı özlemedim. Gençliğim, gücüm, aklım ve yüreğimle bu büyük aile için çalıştım.

Geçmişte bu yarışlara katılmış, kongre kaybetmiş, bu süreçlerde oldukça tecrübeli kişilerin Beşiktaş’a hizmet etmek için başkanlık koltuğuna aday olmalarına saygı duyuyorum. Bunlar topluluğumuzun modülleridir.

Ben ve arkadaşlarım süreci yakından takip edeceğiz. Yaratılan kaosu aşmak için her zaman olduğu gibi fedakarlıkla ve sağduyuyla hareket edeceğiz. Kaos ve düzensizlikten beslenen bir dile asla başvurmayacağız. Küfür ve prestij suikastlarını teşvik etmeyeceğiz. Beşiktaş’a yakışacak şekilde davranıp örnek olacağız.

Beşiktaş için çok çalışmaya devam edeceğiz.

Kazanan büyük ve olağanüstü topluluğumuzun olmasına izin verin. ” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu