Haber

Corendon Airlines ve A.Efes Spor Kulübü Uzatılmış Sponsorluk Anlaşması

Basketbolda yeni dönem için geri sayım devam ederken Corendon Airlines ve A. Efes SporKulüp, üç yıl önce başlayan sponsorluk anlaşmasını uzattı.

Sezon başında takımın başına geçen Efes Genel Müdürü Alper Yılmaz ve Baş Antrenör Fazilet Can, Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer’i ziyaret etti. Havayolu şirketinin Antalya’daki genel merkezine yapılan ziyarette Yıldıray Karaer’e Shane Larkin’in forması hediye edilirken, Yıldıray Karaer de Genel Müdür Alper Yılmaz ve Baş Antrenör Fazilet Can’a Corendon Airlines uçak maketini hediye etti.

Yıldıray Karaer: “3 yıl önce başlayan yolculuğumuz gelecek yıl da devam edecek”

Ziyaretin ardından görüşlerini dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, “Bu tarihten bu yana Avrupa’nın en üst düzey organizasyonlarında Türk sporunun ve sporcusunun adını her zaman temsil eden kulübümüzle anlaşmamızı uzatmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 1976. 3 yıl önce başlayan yolculuğumuz önümüzdeki yıl da devam edecek.” “Son olarak sezon başında takımın başına geçen Fazilet Can’ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Takımı ve oyuncu grubuyla ülkemize nice yeni zaferler getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

Alper Yılmaz: “Umarım bu iş birliği uzun yıllar devam eder”

Efes Genel Müdürü Alper Yılmaz şunları söyledi:

“Sadece basketbola değil Türk sporuna yaptıkları yatırımlarla tüm spor camiasına örnek oldular. Avrupa’nın önde gelen havayolu şirketlerinden biriyle yolumuza devam etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklığın uzun yıllar birlikte devam etmesini diliyorum. Türk basketboluna yeni ve unutulmaz zaferler kazandıracağız.” – ANTALYA

kemerajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu