Haber

Fenerbahçe’den şaşırtan açıklama: Ali Koç’un Galatasaray’a yaptığı çağrı tüm camia tarafından takdir edilecek

Fenerbahçe, SporToto Süper Lig’in 20. haftasında Ümraniye Spor 2-1’lik skorla mağlup oldu. Maçta hakem kararları futbol dünyasının en önemli konusu haline geldi. Başkan Yardımcısı Erol Bilecik ve Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Bakı, FB TV’ye açıklamalarda bulundu. Bilecik’in “Başkanımız Ali Koç Galatasaray’a bir çağrı yapacak. Tüm spor camiası takdir edecek” açıklaması dikkat çekti.

Erol Bilecik’in açıklamalarından öne çıkanlar:

“TÜM KUPALARI İSTİYORUZ”

Kısa bir düşüş yaşadık ama çok olumlu bir ivme yakaladık. İstisnasız her branşta kupalara talip oluyoruz. Camia olarak birbirimize kenetlenip şampiyonluk yolunda çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

“FUTBOL SAHADA KALMALI”

“Futbolun sadece saha içinde oynanmasını hedefleyen bir kulübüz. Ancak görüyoruz ki futbol saha dışındaki tüm mecralarda oynanmaya devam ediyor. İşin bu tarafı ahlaksız, profesyonelce değil. Fenerbahçe en önde. En çok zarar gören kulüpler.”

“ERKEN KARTLAR BİZE GELİYOR”

“Nedense bize hep erken kartlar geliyor. Manipülasyonun üst seviyesini ortaya koyan birçok örnek görüyoruz. ‘Fenerbahçe forması ile karar veren PFDK’ telaffuzunu hep birlikte duyduk. Ama yazık ki Fenerbahçe’ye sahip oldu. Dönemin başından beri en çok ceza alan kişi oldu.”

“11 KİŞİ MAÇLARI BİTİRİNCE MUTLU OLUYORUZ”

“Yine de puan kayıpları ortada ve en çok kırmızı kart gören Fenerbahçe. Son haftalarda maçı 11 kişi bitirince sevindik. Sahada futbol oynayalım. Burada görev düşüyor. yöneticilere.”

“MURAL ILGAZ İÇİN NE DEDİLER”

Murat Ilgaz’ın Fenerbahçe Kongre üyesi olduğunu söylediler ama alakası olmadığı ortaya çıktı. ‘Takımların uğradığı haksızlıkları her hafta GS TV’den yayınlayacağız’ dediler. Bu yazı nerede? Sözümüzü tutmamız gerektiğini düşünüyorum.”

“ARTIK ÇALIŞAMIYORLAR”

Kendilerine yakın gördüklerini görmezden gelme ustası olmuşlardır. Kendileri için çalışmayan şeyin hedefini de belirlediler. Artık atları istedikleri gibi koşamayacakları biliniyor. Hakemlere çok daha yüksek dozda baskı yapmaya alışmışlardı.”

“GALATASARAY’IN İŞİNE YOL AÇMAYAN ŞEYİ AMAÇ OLUŞTURMASI”

Galatasaray’a gitmeyen gol! Böyle bir yönetim anlayışı olamaz! İstedikleri gibi koşamazlar! Gri bir pozisyon varsa bu hep Fenerbahçe’ye karşı bitsin diye düşünüyorlar. İstikrarlı bir durum olduğunda, ağıt yakma, sızlanma, manipülasyon.”

“CUMHURBAŞKANIMIZ DAVET EDECEK”

Değerli liderimiz Ali Koç’un Kulüpler Birliği Başkanlığı’nı kullanarak bir algı yaratması son dönemde bizleri üzen olaylardan biridir.”

“YAYIN NEREDE?”

“20 Ekim’de Galatasaray ‘Takımların uğradığı haksızlıkları her hafta yayınlayacağız’ dedi. 96 gün oldu nerede bu yayın sözlerinizin arkasında olmalısınız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu