Teknoloji

Little Nightmares 3 İşbirliğine Dayalı Oynanış Videosu Yayınlandı

Bandai Namco Eğlence ve Süper Masif Oyunlar, Little Nightmares 3 ortak oynanış videosu Önümüze çıktılar. Oyunun alfa öncesi versiyonundan görüntüleri kaçırmayın.


İlginizi Çekebilir: Metal Gear Solid Delta: Snake Eater Oynanış Fragmanı Yayınlandı


Bildiğiniz gibi serinin ilk iki maçını tek başımıza oynamak zorundaydık. Little Nightmares 2 boyunca Little Nightmares ana karakteri ile ilerlememize olanak sağlasa da işbirlikçi bir özelliğin olmaması biraz hayal kırıklığı yarattı. Ancak üçüncü oyun bu çok istenen özellik ile birlikte geliyor ve onu bir arkadaşımızla, tercihen çevrimiçi olarak oynayabileceğiz. Bandai Namco Entertainment ve Supermassive Games tarafından yayınlanan Little Nightmares 3, ortak oynanış görüntüleri ile mekaniğin nasıl çalıştığını bizlere gösteriyor.

Toplamda on sekiz dakika süren oynanış görüntüleri, oyunun The Necropolis kısmını ekranlarımıza taşıyor. Keyifli izlemeler dileriz.

Little Nightmares 3 İşbirliğine Dayalı Oynanış Videosu

İlk iki oyundan bağımsız olarak Alone ve Low isimli iki karakterin hikayesi anlatılacak. Rahatsız edici yerlerden oluşan Spiral’in içinde sıkışıp kalan ikili, yanılsamalarla dolu tehlikeli bir dünyada hayatta kalmaya ve çok daha büyük bir tehlikeden kaçmaya çalışacak.

PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan Little Nightmares 3, herhangi bir gecikme yaşanmaması halinde önümüzdeki yıl satışa sunulacak. Peki siz oynanış görüntüleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni oyun ilginizi çekti mi? Yorum kısmında buluşalım.

haberodemis.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu