Haber

Okul Sporları Zemin Curling Yıldızlar Yarışmaları Denizli’de Tamamlandı

Denizli’de Okul Sporları Zemin Curling Yıldızlar Yarışmaları yoğun katılımla tamamlandı. Dün akşam düzenlenen törende dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’ın elinden aldı.

Çok Amaçlı Spor Salonu’nda 15 Ocak Pazartesi sabah saatlerinde başlayan Stars Floor Corling müsabakalarına 172 sporcu katıldı. Dün akşam düzenlenen törende dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’ın elinden aldı.

Şampiyonlar kupayı kaldırdı

Gün boyu devam eden yarışmalar sonunda dereceye giren takımlara ödülleri düzenlenen törenle verildi. Yıldız Kızlar kategorisinde Baklan Kavaklar Beyelli Mehmet Altaş Ortaokulu 1’inci, Hacı Ali Bilal Cumhuriyet Ortaokulu 2’nci, Yahşiler Ortaokulu 3’üncü, Pamukkale Muhammet Serter İmam Hatip Ortaokulu ise 4’üncü oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde ise Pamukkale Muhammet Serter İmam Hatip Ortaokulu 1., Yahşiler Ortaokulu 2., Müşerref Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu 3., Kezban Ali Çınar İmam Hatip Ortaokulu 4., Hacı Ali Bilal Cumhuriyet Ortaokulu 5. oldu. Bir inci oldu. Yıldız Karma kategorisinde Hacı Ali Bilal Cumhuriyet Ortaokulu 1., Sait Kalaycıoğlu Ortaokulu ise 2. oldu.

Şampiyonalara kupalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman takdim etti. Karma kategoride ilk 2’ye giren takımlar, kızlar kategorisinde ilk 4 takım ve erkeklerde ilk 5 takım, Şubat ayında yapılacak gruplarda Denizli’yi temsil etmeye hak kazandı – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu